30USD za 118km/h
Przyszedł wczoraj. Na romantycznie różowym papierze, z ślicznym ujęciem samochodu, rozpiską co, gdzie i jak, oraz o której godzinie. Pełna kultura.

Mój pierwszy w życiu mandat. Za 30 dolarów.

W Korei system nawigacyjny kupuje się z trzech powodów. Pierwszy to najbardziej chyba na świecie powikłany system dróg, autostrad, mostów i tuneli. Drugi powód to precyzyjność takiego systemu oraz natężony ruch uliczny, którego taki system pozwala uniknąć (rzeczywista analiza sytuacji na drogach). Trzeci powód to porozstawiane co jakiś czas kamery, które automatycznie załatwiają sprawę naszych policjantów z suszarkami, a przed którymi system taki ostrzega.

W opisywanym przypadku najwyraźniej ostrzegł mnie za poźno albo to właśnie wtedy próbowałam sił samochodu i ciężko było wyhamować ze 160km/h (PWY oczywiście musiał wtedy spać...). No cóż, dokładnie nie pamiętam jak to było ze mną 1 maja o godzinie 10:58:37...Pasażer jest obecnie standardowo wymazywany z ujęcia, ponieważ w przeszłości dochodziło do zbyt wielu pozwów o spowodowanie rozpadu rodziny. Często okazywało się bowiem, że siedzącą obok kierowcy kobietą wcale nie była żona...

Ciężka noga kierowcy w takim towarzystwie nie dziwi~~.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...